Aktualności:
A może złota polska jesień w otoczeniu roller costerów?
Dodano: 2019-09-28 09:14:56

Największy park rozrywki w Polsce – Energylandia zmienia swoje oblicze stosownie do pory roku. Warto go odwiedzić nie tylko latem, ponieważ bardzo ciekawie zapowiada się złota polska jesień w otoczeniu wielkich roller coasterów, w tym najnowszego – najwyższego na świecie z konstrukcją drewnianą, pod nazwą „Zadra”. Od poniedziałku, 23 września Rodzinny Park Rozrywki Energylandia odsłoni swoją jesienną stylizację, która potrwa do 13 października.   

„Złota Polska Jesień” w Energylandii to specjalna dekoracja, na którą składają się: 70 ton dyń, 7 tysięcy kwiatów, a także setki innych scenografii. Kreacja zaskakiwać będzie od samego wejścia, poprzez wszystkie alejki, aż do nowej strefy – „Smoczego Grodu”, który znajduje się na końcu parku rozrywki. Menu w restauracjach zostanie skomponowane specjalnie na tę okazję przez najlepszych szefów kuchni, dlatego można być pewnym, że karty dań z całą pewnością zaskoczą nowymi, jesiennymi pozycjami.

A zatem dajcie się ponieść fantazji i pozwólcie sobie na odrobinę szaleństwa, wiatr we włosach i jazdę na ulubionych atrakcjach.

Rodzinny Park Rozrywki Energylandia otwarty jest codziennie od 10.00 do 18.00, aż do 29 września, a potem do 27 października – od środy do niedzieli. Warto też wiedzieć, że do parku w Zatorze od czerwca br. można dojechać z Krakowa i Katowic specjalnymi pociągami PolRegio. Aktualnie pociągi z Krakowa odjeżdżają o 8:30 i przyjeżdżają do Zatora o 9:35, a pociągi z Katowic odjeżdżają o 7:53 i przyjeżdżają do Zatora o 9:15. Kursy powrotne pociągów do Krakowa odbywają się o 18:22, a do Katowic o 18:30. Rozkład obowiązuje do 29 września. Ze stacji kolejowej w Zatorze kursuje specjalna ciuchcia zapewniona przez park rozrywki, która podjeżdża pod samą bramę Energylandii. Funkcjonują także powrotne kursy ciuchci o 17:40.

{loadmoduleid 931}

Dowiedz się więcej na stronie Energylandii

porót do listy