Aktualności:
Nowa turystyczna platforma internetowa Dolnego Śląska
Dodano: 2021-02-20 09:15:29

Dolnyslask.travel.pl to adres nowej platformy turystycznej województwa dolnośląskiego. To nie tylko strona promocyjna regionu i atrakcji turystycznych znajdujących się na jego obszarze, ale także możliwość zakupu konkretnych wycieczek do różnych zakątków Dolnego Śląska. Są to gotowe propozycje pakietów turystycznych, obejmujących zakwaterowanie, atrakcje i wejściówki. Wycieczki zostały podzielone w dwóch kategoriach: „Dolny Śląsk” i oddzielnie jego stolica, czyli „Wrocław”. Na chwilę obecną w tej pierwszej znajdziecie 410 różnorodnych propozycji, a w drugiej – 153.

Dolny Śląsk to region pełen skarbów z wieloma zamkami i pałacami (w tym z trzecim co do wielkości zamkiem w Polsce – Książ). To także góry z bogatą infrastrukturą dla aktywności zimowej, dwa parki narodowe (Karkonoski i Gór Stołowych), liczne górskie kurorty i najwięcej z wszystkich regionów w Polsce uzdrowisk. Na terenie województwa położone są też dwa obiekty wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO: Kościoły Pokoju w Jaworze i Świdnicy oraz Hala Stulecia we Wrocławiu. Zatem każdy turysta znajdzie tu coś dla siebie, a z pewnością pomocne będą zamieszczone na stronie propozycje wycieczek. 

Ponadto na nowym portalu będziecie mieli możliwość zakupu nie tylko gotowych wycieczek, ale także wyrobów regionalnych, pamiątek, różnych wydawnictw, takich jak przewodniki dotyczących obszaru Dolnego Śląska oraz biletów do konkretnych atrakcji turystycznych – muzeów, zabytków i innych obiektów (obecnie 36 obiekty). Wszystko to znajdziecie w zakładce „Sklep”

Nowa strona internetowa oferuje także wiele ciekawych opisów i pięknych zdjęć regionu dolnośląskiego, które wyświetlą się po otworzeniu zakładki „Przyjedź!”.

Odwiedź platformę Dolnyslask.travel.pl i przekonaj się sam co możesz tam zyskać!

Dowiedz się więcej na stronie Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej

porót do listy