Aktualności:
Roztocze bez granic – Festiwal Turystyki Rowerowej
Dodano: 2020-06-13 09:15:29

„Roztocze bez granic”- przyjedź, wypocznij i wygraj!

Jesteś fanem aktywnej turystyki? Szukasz odpoczynku od wielkomiejskiego zgiełku? Chcesz odetchnąć czystym powietrzem i rozkoszować się osobliwymi widokami? A może chcesz po prostu poznać kolejny zakątek Polski? Jest na to wszystko rada: Festiwal Turystyki Rowerowej „Roztocze bez granic”! Festiwal startuje 12 czerwca i potrwa aż do 31 sierpnia. Zapisy już ruszyły!

Wydarzenie przybliża walory turystyczno-krajobrazowe, dziedzictwo kulturowe oraz potencjał geologiczny Roztocza i Ziemi Lubaczowskiej, popularyzuje turystykę rowerową i geoturystykę w korytarzu wschodniego szlaku Green Velo oraz propaguje aktywny sposób spędzania wolnego czasu. Organizatorzy przygotowali propozycje 5 tras rowerowych:

  • Roztoczański Rajd Geoturystyczny (1 trasa),
  • Rajd Green Velo po Królestwie Rowerowym Roztocze (1 trasa)
  • Roztoczański Rajd Gwiaździsty (3 trasy).

Uczestnicy będą mogli je przejechać indywidualnie lub wraz ze swoimi rodzinami i mają na to całe wakacje! Co dalej? Każdy, kto zapisze się na Festiwal i w terminie 12.06.2020-31.08.2020 przejedzie przynajmniej 1 trasę spośród 5 proponowanych przez organizatorów, udokumentuje to za pomocą selfie lub filmiku, weźmie udział w konkursach, w których głównymi nagrodami są rowery trekkingowe i akcesoria rowerowe. Ponadto dla uczestników, którzy zarejestrują swój udział w Festiwalu przygotowano pakiety z atrakcyjnymi festiwalowo-rowerowymi gadżetami, wśród których znajdzie się m.in. plecak, koszulka i bidon.

Przyjedź, wypocznij i wygraj! Zapraszamy na Ziemię Lubaczowską! {loadmoduleid 931}

Dowiedz się więcej na stronie Festiwalu Turystyki Rowerowej – Roztocze bez granic

porót do listy