Aktualności:
Światłogród – zimowa iluminacja Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Wrocławskiego
Dodano: 2021-02-06 09:15:29

„Światło – Czyni – Cuda” to hasło zimowej iluminacji Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Wrocławskiego. Tą fascynującą iluminację wraz z pokazami laserów przestrzennych i laserowymi mappingami liniowymi możecie podziwiać w piątki, soboty i niedziele do 14 lutego br. w godzinach 17.00 – 21.00. Projektowi towarzyszą występy wrocławskich artystów ulicznych. W ostatni dzień pokazów, tj. 14 lutego br. przygotowano specjalną animację laserową na Walentynki!

Przyjdźcie do wrocławskiego ogrodu botanicznego i zobaczcie m.in.: bajkę laserową na budynku Instytutu Biologii Eksperymentalnej, liniowy pokaz laserowy na kościele św. Krzyża, laserowy pokaz przestrzenny na placu z fontanną czy video mapping 3D „Baśniowy zamek”.

Organizatorzy zobowiązują odwiedzających Ogród do przestrzegania zasad zachowania dystansu społecznego oraz do zasłaniania ust i nosa, zgodnie z ogólnie przyjętymi wymaganiami obowiązującymi w kraju.

Zobacz szczegółowy harmonogram wydarzeń oraz dowiedz się więcej na stronie Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Wrocławskiego

porót do listy