Aktualności:
Wiosna nadchodzi - zaplanuj z nami wycieczkę!
Dodano: 2018-03-17 09:15:01

dzieci wiosna 640

21 marca rozpocznie się kalendarzowa wiosna. To okres, w którym wszystko budzi się do życia - ulubiona pora roku, na którą czekamy z niecierpliwością. To też dobry czas na wycieczki po Polsce.

Podróżując przez nasz kraj wiosną mijamy żółte od kwiatów dmuchawca łąki i polany całe kwitnącego rzepaku. Wierzby przydrożne wybuchają zielenią liści. Wiosenne polskie drogi zaprowadzą nas do 23 parków narodowych i ponad 120 parków krajobrazowych, do licznych ogrodów botanicznych i ogrodów pokazowych, a wielkie miasta zaoferują nam miejskie parki wypoczynkowo-rekreacyjne.

wiosna 640

Warto też się udać na polską wieś, gdzie oprócz świetnie zorganizowanych i wyposażonych gospodarstw agroturystycznych, znajdziemy piękne krajobrazy, bogactwo kulturowe i kulinarne regionów, mnogość produktów tradycyjnych i lokalnych oraz prawdziwą polską gościnność.

Wiosna to także Wielkanoc z barwnymi wydarzeniami i tradycyjnymi obrzędami. Może być ona świetnym motywem do podróży po Polsce w celu udziału w interesujących, a jednocześnie przybliżających naszą tradycję wydarzeniach i obrzędach religijnych związanych z Wielkim Tygodniem i świętami Wielkiej Nocy.

wiosenny zajaczek 640

Polska wiosna to koncert fruwającej orkiestry, na bez biały i fioletowy... Polska feeria zapachu jaśminu... 

Zatem koniecznie zaplanuj z nami wiosenną wycieczkę w Polsce, korzystając z "Planera wycieczek":

obraz planer wycieczek

porót do listy