Informacje o obiekcie
Nazwa AGR Pod Brzózkami
Typ obiektu Gospodarstwo Agroturystyczne
Właściciel Aleksandra Reksa
Adres Kamionka 25, 82-200 Malbork
Województwo Pomorskie
Czas otwarcia całoroczne
Telefon (55) 272-90-15
Telefon kom. 506-392-687
Cena od 40 zł do 50 zł
Liczba pokoi
4
Miejsc noclegowych
16

Główne wejście do domu

Opis obiektu:

W nowym domu oferujemy cztery pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe (z możliwością dostawki) z łazienkami i tv. Proponujemy całodzienne wyżywienie oparte na swoich produktach z wykorzystaniem ziół z ogrodu lub bez wyżywienia z dostępem do kuchni. Posiadamy parking na samochody, miejsce do wypoczynku i rekreacji obok domu.
Mamy możliwość organizowania ognisk, wycieczek rowerowych i pieszych w ciszy i bez zgiełku miasta. W sąsiedztwie można skorzystać z jazdy konnej. W gospodarstwie można się porozumieć w języku niemieckim i angielskim.
W gospodarstwie można spróbować produktu wpisanego w lutym 2011 roku na ogólnopolską listę Produktów Tradycyjnych. Jest to Wieprzowina w słojach z Żuław.
Koszt pobytu: 40-50 zł od osoby na dobę + 15 zł za śniadanie i 25 zł za obiadokolację. W czasie wakacji stosujemy rabaty dla dzieci i dla dorosłych, którzy przyjeżdżają do nas na około tydzień czasu.

Proszę kontaktować się telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej

Email: reksa@wypocznij.com.pl

Cechy obiektu:

badminton, boisko do siatkówki, dostęp do TV, grill, miejsce na namioty, możliwość korzystania z telefonu, możliwość prania i prasowania, możliwość zabrania zwierząt, ognisko, ogólnodostępna kuchnia, ogólnodostępna lodówka, organizowanie czasu dla rodzin, parking, piłka nożna, prysznic do wyłącznej dyspozycji, rowery na miejscu, TV w pokojach, WC do wyłącznej dyspozycji, WC ogólnodostępne, wyżywienie na miejscu, wieś, wczasy, dla rodziny, integracje, sylwester, weekend, aktywny wypoczynek, przejażdzki rowerowe