Informacje o obiekcie
Nazwa Agrogin
Typ obiektu Gospodarstwo Agroturystyczne
Właściciel Teresa i Czesław Ginowicz
Adres Chrapowo 4, 73-260 Pełczyce
Województwo Zachodniopomorskie
Telefon (95) 768-52-50
Telefon kom. 695-666-948
Cena od 25 zł do 85 zł
Liczba pokoi
4
Miejsc noclegowych
12

Dom

Opis obiektu:

W 1982 r razem z mężem kupiliśmy gospodarstwo rolne w malowniczo położonej wsi Chrapowo, należącej do otuliny programu Natura 2000. Po gruntownej przebudowie domu, w 1997 roku zaprosiliśmy w nasze progi pierwszych gości.
W chwili obecnej mamy przygotowane dla Państwa cztery pokoje oraz salon myśliwski z kominkiem.

Moją pasją jako gospodyni jest ogród. Szczególnie polecam spacery wśród kwiatów i krzewów którymi się opiekuję. Naszym gościom udostępniamy również do podjadania owoce w ekologicznym sadzie. Poza tym interesuję się historią tutejszych ziem - chętnie opowiem o niej naszym turystom, pokazując ciekawsze miejsca osobiście.

Mój mąż z zamiłowania jest budowlańcem amatorem z wiedzą i doświadczeniem zawodowca. Jeśli jest taka potrzeba chętnie udziela rad naszym gościom w ramach budowy domu czy remontu. Jego marzeniem jest zbudowanie osady-skansenu ze słomy, gliny, drewna i kamieni. Pasjonuje go również architektura średniowiecza.

Mamy czwórkę dzieci, doczekaliśmy się czwórki wnucząt i oby to nie był koniec.

W ramach noclegu jako nieliczni proponujemy naszym gościom 3 posiłki dziennie. Przyjemności z korzystania z pełnego wyżywienia jest kilka:
rano drogi gościu możesz się wyspać – śniadanko poczeka, z wycieczki możesz się spóźnić – obiadek nigdzie nie ucieknie, a kolacje zjesz kiedy zechcesz.

Jeśli natomiast jakaś nieoczekiwana, nadludzka siła sprawiłaby że zaburczy Ci w brzuchu, o każdej porze dnia i nocy możesz sam się obsłużyć w kuchni.

Cechy obiektu:

boisko do siatkówki, dostęp do TV, grill, miejsce na namioty, możliwość prania i prasowania, możliwość zabrania zwierząt, ognisko, ogólnodostępna kuchnia, ogólnodostępna lodówka, organizowanie czasu dla rodzin, parking, plac zabaw, prysznic do wyłącznej dyspozycji, prysznice ogólnodostępne, tenis stołowy, TV satelitarna, TV w pokojach, wanna, WC do wyłącznej dyspozycji, WC ogólnodostępne, wyżywienie na miejscu, bezprzewodowy internet, jezioro, wieś, las, żagle, wczasy, dla rodziny, sylwester, weekend, aktywny wypoczynek, przejażdzki rowerowe