Informacje o obiekcie
Nazwa Eden Sanatorium Uzdrowiskowe
Typ obiektu Sanatorium
Właściciel PZN
Adres Słońska 15, 87-720 Ciechocinek
Województwo Kujawsko-pomorskie
Czas otwarcia cały rok
Telefon (54) 283-60-82
Cena od 105 zł do 155 zł
Liczba pokoi
53
Miejsc noclegowych
100

Eden widok ogólny

Opis obiektu:

Czy na ziemi może być raj? Przyjedź, przekonaj się sam!!!

Eden Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny w Ciechocinku, jest pierwszym obiektem w kraju spośród wszystkich Hoteli, Ośrodków Wypoczynkowych, Sanatorium, który posiadał i nadal posiada, jednocześnie grotę solną z generatorem, własną mini tężnię oraz urządzenia siłowni w przepięknym, wielobarwnym ogrodzie, 1 osobową kriokomorę, mini centrum SPA a także rewelacyjne urządzenie do odchudzania Body Space!!!
Jest to nowoczesny i kameralny Ośrodek, położony w strefie
uzdrowiskowej A (najlepszej), działający od początku lat 90 w jednym z najbardziej znanym, polskim uzdrowisku – Ciechocinku.
Dysponuje profesjonalną kadrą medyczną oraz nowoczesną bazą zabiegową i hotelową o wysokim standardzie. Oferuje 100 miejsc noclegowych w pokojach 1 i 2 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, które wraz z bazą zabiegową, stołówką, grotą solną z własnym generatorem (decydującym o właściwościach leczniczych) , biblioteką, siłownią, klimatyzowaną kawiarnią z widokiem na niebo (przeszklony dach) znajdują się w jednym budynku. Wyposażonego w pierwszą w Ciechocinku windę panoramiczną i położonego w cichej, spokojnej części miasta w otoczeniu własnego, pięknego ogrodu, z bujną i kolorową roślinnością. Oprócz tego Goście mogą skorzystać ze strzeżonego parkingu, bezprzewodowego dostępu do Internetu, wypożyczalni rowerów oraz imprez organizowanych m.in. wycieczek, grilla, czy przejażdżek tramwajem konnym.
Cały Ośrodek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.
Dzięki inwestycjom obiekt staje się coraz ładniejszy i bardziej funkcjonalny. Coraz wyższy poziom świadczonych usług zaspakaja w pełni potrzeby wymagających Kuracjuszy i Gości. Potwierdzeniem tego jest wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością zakończone uzyskaniem certyfikatu. Życzeniem pracowników jest, by jak najwięcej Gości i Kuracjuszy mogło skorzystać z bogatej oferty uzdrowiskowej.
Eden oferuje bogatą gamę usług:
1. usługi lecznictwa uzdrowiskowego
-pobyty sanatoryjne
-turnusy rehabilitacyjne
-indywidualne pobyty z lecznictwem uzdrowiskowym
2. profilaktyczne programy zdrowotne z elementami SPA i wellness
-turnusy odnowy biologicznej
-turnusy odchudzające
-turnusy antystresowe
-turnusy dla seniorów
Podczas pobytu można skorzystać z ponad 40 zabiegów, które oferujemy. Baza zabiegowa co roku wzbogaca się o nowy, wysokiej jakości sprzęt. W 2008 roku ofertę została wzbogacona o 1 osobową kriokomorę, uruchomiona została wypożyczalnia sprzętu do Nordic Walking. W 2009 roku zakupiliśmy super nowoczesne urządzenie Body Space (do odchudzania i walki z cellulitu). Ośrodek Eden, to nie tylko leczenie uzdrowiskowe, ale też wysokiej klasy obiekt oferujący wczasy, wypoczynek o charakterze SPA i wellness. Obiekt posiada takie urządzenia jak kapsuła Alphamassage czy łóżko masujące AquaThermoJet (nowość roku 2008), wiele dużych centrów SPA może pozazdrościć takiego wyposażenia. Od marca 2008 roku wszyscy Goście Edenu maję darmowe wejścia do własnej mini tężni znajdującej się w kolorowym ogrodzie. Nie trzeba już płacić jak za tężnie ogólnodostępne w Ciechocinku!!! W 2015 zainstalowaliśmy urządzenia siłowni zewnętrznej. Goście mogą przyjeżdżać przez cały rok na dowolną liczbę dni a także na zorganizowane turnusy. Oferta Ośrodka adresowana jest przede wszystkim do tych osób, które kochają ciszę, lubią wypoczywać i jednocześnie dbać o swoje zdrowie z dala od zgiełku ulic, hałasu dyskotek, głośnej muzyki.
Dzięki położeniu w spokojnym zakątku Ciechocinka oraz miłej atmosferze w Ośrodku EDEN są tutaj stworzone idealne warunki do wypoczynku, leczenia uzdrowiskowego i profilaktyki.
Tym co nas wyróżnia ten obiekt od innych dużych tego typu, to fakt że panuje tu rodzinna atmosfera, obiekt jest niewielki, kameralny, co pozwala na indywidualnie dotarcie do każdej osoby tutaj wypoczywającej.
Miła atmosfera i profesjonalizm pracowników na co dzień dbających o wypoczynek i zdrowie naszych Gości jest atutem Ośrodka Eden.

Cechy obiektu:

dostęp do TV, grill, możliwość korzystania z telefonu, ogólnodostępna lodówka, parking, plac zabaw, prysznic do wyłącznej dyspozycji, rowery na miejscu, sauna, TV w pokojach, radio w pokojach, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, WC do wyłącznej dyspozycji, WC ogólnodostępne, wyżywienie na miejscu, bezprzewodowy internet, sprzęt plażowy, telefon w pokoju, las, wczasy, dla rodziny, sanatorium, spa, wystawiamy fakturę VAT