Informacje o obiekcie
Nazwa Pod lipami
Typ obiektu Kwatera Agroturystyczna
Właściciel Barbara Abramczuk
Adres Wytyczno 123, 22-234 Urszulin Urszulin
Województwo Lubelskie
Czas otwarcia całą dobę
Telefon (82) 571-37-37
Telefon kom. 605-389-231
Cena od 35 zł do 40 zł
Liczba pokoi
4
Miejsc noclegowych
15

P1110325

Opis obiektu:

O wyjątkowości tego terenu w którym znajduje się gospodarstwo stanowią: bogactwo przyrodnicze terenów leśnych, łąkowych oraz akwenów wodnych, a także malowniczy krajobraz i nieskażona dziewicza przyroda.Gospodarstwo położone jest na Pojezierzu Łęczyńsko - Włodawskim na terenie gminy Urszulin. Większość gminy objęta jest różnymi formami ochrony przyrody, poczynając od Poleskiego Parku Narodowego mającego siedzibę w Urszulinie, poprzez Poleski Park Krajobrazowy, dwa obszary chronionego krajobrazu i pięć obszarów Natura 2000. Odwiedzający ten teren mogą zwiedzać Ośrodek Dydaktyczno - Naukowy PPN w Załuczu Starym, ścieżki dydaktyczno przyrodnicze: ,,Dąb Dominik", ,,Spławy", ,, Jezioro Długie", ,,Żółwik" oraz ścieżkę rowerową ,,Mietiułka". Gospodarstwo nasze znajduje się w miejscowości Wytyczno, ale wśród miejscowej ludności funkcjonuje też nazwa ,,Kochanowskie", będąc niegdyś własnością poety Jana Kochanowskiego. W odległości 200 m od gospodarstwa znajduje się jezioro Wytyckie obfitujące w ryby, ale również z możliwością kąpieli, natomiast do lasu jest ok. 500 m. Stolicą Lubelszczyzny jest Lublin, który znajduje się ok. 60 km od gospodarstwa. Do Chełma jest ok. 50 km ze słynnymi podziemiami kredowymi, natomiast 25 km jest do Włodawy - miasta trzech kultur.

Do dyspozycji gości w gospodarstwie są dwa oddzielne domki w których są: trzy sypialnie, salon z kominkiem, aneks kuchenny, dwie łazienki z prysznicami. Ponadto w obejściu znajduje się altana, plac zabaw dla dzieci. Goście mogą korzystać ze stołu do tenisa, basenu ogrodowego, łódki, rowerów, grilla i ogniska. Przy wcześniejszej rezerwacji jest możliwość organizacji Sylwestra. Zapraszamy.

Cechy obiektu:

badminton, basen odkryty, dostęp do TV, grill, możliwość pożyczenia łodzi, możliwość prania i prasowania, ognisko, ogólnodostępna kuchnia, ogólnodostępna lodówka, parking strzeżony, plac zabaw, prysznic do wyłącznej dyspozycji, rowery na miejscu, tenis stołowy, TV w pokojach, radio w pokojach, WC do wyłącznej dyspozycji, bezprzewodowy internet, sala konferencyjna, jezioro, wieś, las, wczasy, dla rodziny, integracje, sylwester, weekend, aktywny wypoczynek, przejażdzki rowerowe