Informacje o obiekcie
Nazwa Dom nad Biebrzą. Agroturystyka
Typ obiektu Kwatera Agroturystyczna
Właściciel Grzegorz Horoszko
Adres Dolistowo Stare 105, Dolistowo Stare
Województwo Podlaskie
Czas otwarcia kwiecień-listopad
Telefon kom. 609-054-778
Cena od 40 zł do 50 zł
Liczba pokoi
4
Miejsc noclegowych
10

Dom nad Biebrzą - Noclegi Biebrza. www.domnadbiebrza.pl

Opis obiektu:

Wszystkim, którzy chcą odpocząć z dala od miejskiego zgiełku i hałasu, zapomnieć o ciągłym pośpiechu i życiu w biegu proponujemy odpoczynek na łonie natury w samym sercu Biebrzańskiego Parku Narodowego. Zapraszamy do spędzenia kilku dni w naszym domu znajdującym się we wsi Dolistowo Stare nad Biebrzą.

Nasz drewniany dom to miejsce spokojnego i bezpiecznego wypoczynku zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Na dużym podwórku znajduje się spora altanka, chroniąca przed słońcem w czasie upałów i przed deszczem w pochmurne dni. Do dyspozycji gości jest również grill i wydzielone miejsce na ognisko, a dla dzieci - piaskownica i huśtawka.

Na poddaszu wykonanym w całości z drewna mamy 2 pokoje: 4-osobowy i 2-osobowy oraz wyposażony aneks kuchenny. Na parterze znajdują się: 2 łazienki, kuchnia oraz 2 pokoje: 2-osobowy i 4-osobowy.

Wynajmujemy pokoje oraz cały dom od kwietnia do listopada.

Cechy obiektu:

garaż, grill, możliwość prania i prasowania, możliwość zabrania zwierząt, ognisko, ogólnodostępna kuchnia, ogólnodostępna lodówka, parking, piłka nożna, plac zabaw, prysznic do wyłącznej dyspozycji, WC ogólnodostępne, wieś, wczasy, dla rodziny, weekend, aktywny wypoczynek, przejażdzki rowerowe, spływy kajakowe