Informacje o obiekcie
Nazwa Gospodarstwo Agroturystyczne Nad Stawem
Typ obiektu Gospodarstwo Agroturystyczne
Właściciel Agnieszka i Mirosław Jabłońscy
Adres Postawele 1, 16-406 Postawele
Województwo Podlaskie
Czas otwarcia całoroczny
Telefon (87) 568-85-05
Telefon kom. 609-265-539
Cena od 30 zł do 40 zł
Liczba pokoi
4
Miejsc noclegowych
8

P1040485

Opis obiektu:

Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa położonego w Suwalskim Parku Krajobrazowym, z dala od głównych szlaków komunikacyjnych - w bliskim sąsiedztwie lasu i jeziora.
Wszystkie pomieszczenia przygotowaliśmy i wyposażylismy, zgodnie z wymogami kategorii ** nadawanej przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej w Warszawie, "Gospodarstwa Gościnne".

Do wynajęcia posiadamy 4 dwuosobowe pokoje o wysokim standardzie, z własnymi łazienkami (pełny węzeł sanitarny), telewizorami oraz balkonami. Każdy pokój posiada oddzielne wejście z klatki schodowej, co niewątpliwie zapewnia komfort korzystania z kwatery. Naszym gościom zapewniamy również, kompletną pościel antyalergiczną i materace rehabilitacyjne.

W pełni wyposażony aneks kuchenny do wyłącznej dyspozycji zakwaterowanych osób, pozwala przygotować własne posiłki czy też przechować produkty żywnościowe.

Na życzenie Gości przygotowujemy całodzienne wyżywienie, bądź konkretne dania z ekologicznych produktów pochodzących z naszego gospodarstwa. Chętni mogą zaopatrzyć się w świeże mleko, sery, jaja, chleb i sękacz własnego wypieku.

Przed domem znajduje się przestronna altana ze stołem i ławkami, która pozwala jeść posiłki na świeżym powietrzu (można skorzystać z żeliwnego grilla). Jest też plac zabaw dla dzieci, można również rozbić namiot. Posesja jest ogrodzona, w związku z tym swoje samochody można bezpiecznie zaparkować na parkingu na terenie posesji.

Powędkować można w pobliskim jeziorze, a złowione rybki, piec lub wędzić w murowanym grillu tuż przy stawie, gdzie jest też duży stół i ławy do urządzenia biesiady. Gospodarz chętnie pomoże przy organizacji ogniska. Naszym gościom oferujemy bezpłatne korzystanie z drewnianych łodzi wiosłowych (mamy własny dostęp do jeziora Przechodnie z pomostem) i rowerów.

Z pełnym przekonaniem możemy zagwarantować niepowtarzalną domową atmosferę oraz ciszę i spokój, pozwalające regenerować siły w bliskim kontakcie z naturą.

Jest to idealne miejsce na odpoczynek, z którego można wyruszyć na wycieczki piesze i rowerowe. W okolicy można skorzystać z jazdy konnej, spływów kajakowych, ośrodka sportów zimowych oraz wycieczek na Litwę. W bezpośredniej bliskości naszej agroturystyki znajduje się też kilka jezior (Przechodnie, Czarne, Białe, Jaczno, Perty, Kojle, Pobondzie).

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek przez cały rok.

Agnieszka i Mirosław Jabłońscy

Cechy obiektu:

badminton, grill, miejsce na namioty, możliwość korzystania z telefonu, możliwość pożyczenia łodzi, możliwość prania i prasowania, ognisko, ogólnodostępna kuchnia, ogólnodostępna lodówka, parking, plac zabaw, prysznic do wyłącznej dyspozycji, rowery na miejscu, TV w pokojach, WC do wyłącznej dyspozycji, wyżywienie na miejscu, jezioro, wieś, las, wczasy, weekend, spływy kajakowe