Informacje o obiekcie
Nazwa Ostry róg Linowno
Typ obiektu Camping, Pole Namiotowe
Właściciel artur milcz
Adres droga dojazdowa z Linowna 0/0, 78-500 Drawsko Pomorskie
Województwo Zachodniopomorskie
Czas otwarcia od 01.05 do 25.10
Telefon kom. 694-937-662
Cena od 6 zł do 15 zł
Miejsc noclegowych 500

wędkowanie na ostrym

Opis obiektu:

Ostry róg
Nagrodzony w 2010r. przez Stowarzyszenie Gmin Pojezierza Drawskiego tytułem: NAJLEPSZY USŁUGODAWCA NA POJEZIERZU DRAWSKIM!
Jedno z najpiękniejszych pól namiotowych Pojezierza Drawskim Na Największym półwyspie jeziora Lubie!
Obiekt jest oddalony od wsi Linowno 2.5 km.(dojazd po drogowskazach).Kompleks czterech miejsc biwakowania, każde z dostępem do jeziora. Plaże piaszczysto-trawiaste, dno płytkie piaszczyste, bezpieczne o łagodnym stoku. Obiekt dobrze wyposażony: w wiaty, paleniska, ławy, ławki, stoły, kominek, pomosty, wc, platformę widokową i parkingi. Obiekt znajduje się na krawędzi Puszczy Drawskiej, Drawieńskiego Parku Narodowego, Drawskiego Parku Krajobrazowego i Natury 2000. Samo jezioro Lubie to raj wędkarzy, mnogość gatunków występujących tu ryb jest naprawdę imponująca! Lasy bogate w runo! Okolica nieskażona masową turystyką – cywilizacją: dzikie łąki, lasy i jezioro to najbliżsi sąsiedzi kompleksu Ostry róg!
Obsługa obiektu miła, uczciwa, profesjonalna i uczynna. Serdecznie Państwa zaprasza

Cechy obiektu:

badminton, grill, miejsce na namioty, możliwość korzystania z telefonu, możliwość pożyczenia łodzi, możliwość zabrania zwierząt, ognisko, ogólnodostępna kuchnia, parking, parking strzeżony, tenis stołowy, WC ogólnodostępne, wędki na miejscu, jezioro, las, spływy kajakowe